Hizmet Masası Yönetimi (SDM)

service_desk_ppl Katma değer yaratma ve yatırımların geri dönüşümü söz konusuysa kısa çözüm süreleri ve yetkin kullanıcı desteği   fark yaratır. Hizmet Masası (Service Desk) müşterilerden gelen servis talebi, hata, problem ya da değişim talebi işlemlerini yönetmekle alakalıdır. Hizmet Masası modülü POB SDM esnek ticket sistemi, entegre bilgi bankası, bütünleyici self service ve mobil eklentilerinin yanısıra çağrı merkezi gereksinimlerini etkin süreçler ve entegrasyonlarla üst düzeyde karşılar.

POB SDM (Service Desk Management) servis ve değişim taleplerinin, hataların ve problemlerin alınmasına, sisteme girişinin yapılmasına, yönetimine ve çözümüne imkan verir. POB ayrıca sizin destek personeli ve kullanıcının yararlandığı bilgi bankasının kontrolüne ve geliştirilmesine yardımcı olur. Böylelikle hızlı ve etkili problem çözümünü garanti eder. POB, web ve mobil arayüzler, MS Outlook, Lotus Notes, CTI vb. ni kullanarak sizin hâlihazırdaki IT sisteminize kolayca entegre olur.

Yöneticiler kalite, performans ve hizmet seviyesinin takibi konusunda POB’a güvenebilir. POB erişilebilir kaynakların tespiti ile problem çözümlerinin planlanması ve takibini otomatik olarak aktivite planında detaylandırılan teknisyenler aracılığıyla sağlar. Teknisyenlerin detaylı aktivite planlarıyla otomatik olarak belli kaynakların harekete geçirilmesi sağlanır. POB güncel ve ileriye yönelik talepleri tanımlama ve cevaplamada değerli bir araçtır.

POB SDM Hizmet masasını aşagıdakiler aracılığıyla mümkün kılar:

x_Wendia_Logo_300dpi